Kompressorite müük

Oleme spetsialiseerunud kvaliteetsete kompressorite müügile, pakkudes laia valikut seadmeid, mis vastavad nii professionaalsete kasutajate kui ka kodumaiste harrastajate vajadustele. Meie eesmärk on pakkuda usaldusväärseid ja efektiivseid lahendusi igale viimistlusprojektile, tagades seadmete pikaealisuse ja kõrge jõudluse. Kompressorite müük – küsige pakkumist!

kompressorite müük

Kompressorid on mitmekülgsed tööriistad, mis on hädavajalikud paljude suruõhuga töötavate seadmete jaoks. Need seadmed toodavad ja talletavad suruõhku, mida kasutatakse erinevates rakendustes, alates autotööstusest lõpetades ehitusega. Tänu nende võimele toota suurt survet, on kompressorid olulised nii professionaalsete töökohtade kui ka kodukasutajate jaoks, kes tegelevad erinevate projekteerimistöödega.

Tänapäeval on kompressorite valik turul väga lai, hõlmates erinevaid mudeleid, võimsusi ja hinnavahemikke. Mõned kompressorid on mõeldud spetsiifiliste tööde jaoks, nagu näiteks õhknaelapüstolid või värvipritsid, samas kui teised on universaalsed, sobides mitmesuguste ülesannete jaoks. Oluline on mõista iga kompressori tehnilisi omadusi ja valida sobiv seade vastavalt vajadustele ja kasutusotstarbele.

Kompressori tüübid

Kolbkompressorid

Kolbkompressorid on traditsioonilised seadmed, kus suruõhu genereerimiseks kasutatakse kolvi liikumist silindris. Need kompressorid on robustsed ja lihtsamad hooldada, kuid võivad tekitada rohkem müra ja vibratsiooni võrreldes teiste tüüpidega. 

Kruvikompressorid

Kruvikompressorid kasutavad suruõhu tootmiseks kahe spiraali põhimõtet. Neid iseloomustab suurem töökindlus ja efektiivsus, eriti järjepideva suruõhu vajaduse korral. Kruvikompressorid on tänu oma täpsele konstruktsioonile ja sujuvamale tööle sobilikud suure nõudlusega tööstuskeskkondadesse.

Õlivabad kompressorid

Õlivabad kompressorid ei kasuta suruõhu tootmisel õli, mis tagab puhtama suruõhu kvaliteedi. Need on eriti olulised tööstusharudes, mis nõuavad kõrgeimat õhu puhtuse taset, näiteks toiduainete tootmises või elektroonikatööstuses. Eelisena vähendavad need kompressorid ka õliga seotud hooldusvajadust ja keskkonnamõju.

Kompressori tehnilised näitajad

Kompressori valikul on oluline pöörata tähelepanu tehnilistele näitajatele, mis määravad seadme efektiivsuse ja sobilikkuse kasutuskohta.

Võimsus ja pinge

Kompressori võimsus, tihti väljendatud hobujõududes (hj), määrab seadme töövõime. Levinud on kompressorid, mis töötavad standardse 230 V pingega, kuid on saadaval ka 12V kompressorid, mis on mõeldud mobiilseks kasutuseks. Võimsus peab olema piisav käitatavate tööriistade ja rakenduste jaoks.

Rõhk

Rõhk, mõõdetuna bartes (bar), on üks keskseid näitajaid kompressori juures. Sõltuvalt kasutusalast võivad kompressorid toota rõhku tavaliselt vahemikus 8 bar kuni 10 bar, kuigi teatud rakendustes kasutatakse kõrgemat, kuni 12 bar rõhku pakkuvaid seadmeid.

Mahutavus

Õhureservuaari maht väljendab, kui palju suruõhku suudab kompressor talletada, mõõdetuna liitrites (l). Suurem maht võimaldab pikemat töötsüklit ilma kompressori taaskäivituseta. Kompressori maht on tihti otseselt seotud tööefektiivsusega, mistõttu suuremad seadmed on sobilikud intensiivsema kasutusega töökohtades.

Kompressori funktsioonid ja kasutusalad

Suruõhutööriistade kasutamine

Kompressorid võimaldavad suruõhutööriistade kasutamist, mis on nii mõõduka võimsusega kui ka väga võimsad, olles asendamatud abimehed nii ehitusplatsidel kui töökodades. Suruõhutööriistad, nagu naelapüstolid, värvipritsid ja lihvijad, on mugavamalt kasutatavad tänu oma kergemale kaalule võrreldes elektriliste alternatiividega, samuti on need tööriistad vastupidavamad ja töökindlamad.

Mobiilsed lahendused

Mobiilne kompressor pakub lahendusi töödele, kus vajatakse energiaallika transportimist. Neid kasutatakse sageli ehitusplatsidel ja kaugemates asukohtades, kus juurdepääs elektrivõrgule võib olla piiratud. Mobiilsed kompressorid, tänu oma kompaktsele disainile ja lihtsale transpordile, annavad vabaduse teostada töid peaaegu igas asukohas.

Kompressori lisavarustus

Kompressorite efektiivsuse ja mitmekülgsuse suurendamiseks on saadaval lai valik lisavarustust. Kvaliteetsed tarvikud tagavad sujuva töö ja pikendavad kompressorite eluiga.

Õhukompressori tarvikud

Õhukompressorid on võimelised toetama erinevaid töövahendeid, alates lihtsatest tööriistadest kuni keerukate seadmeteni. Akupump on üks olulistest lisatarvikutest, mida kasutatakse sageli rehvide ja muude paisuvate esemete täispuhumiseks. Samuti on turul saadaval komplektid, mis sisaldavad erinevaid otsikuid ja voolikuid kompressorite kohandamiseks erinevate tööde jaoks. Kiirliitmikud on hädavajalikud kiireteks ja turvalisteks ühendusteks, võimaldades kasutajal hõlpsalt vahetada tööriistade vahel ilma töövoogu katkestamata.

Suruõhu väljastamine

Suruõhu õigeaegne ja efektiivne väljastamine on kriitiline kompressori kasutamisel. Lisaseadmetena pakutavad suruõhuvoolikud ja -rullid aitavad korrastada tööala ja tagada suruõhu kiire liikumise tööriistadesse. Need seadmed on konstrueeritud vastu pidama kõrgele survel ning neid saab mugavalt lahti rullida ja pärast kasutamist kokku kerida, säästes seeläbi ruumi ja hoides töökoha organiseerituna.

Heli ja vibratsioon

Kompressorite müük hõlmab sageli arutelusid heli- ja vibratsioonitaseme üle, kuna need faktorid mängivad olulist rolli seadme kasutusmugavuses ning võivad mõjutada töötingimusi.

Vaiksete kompressorite tähtsus

Vaiksed kompressorid pakuvad märkimisväärseid eeliseid, vähendades töökoha mürataset ja parandades töötingimusi. Vaikse kompressori valimisel peaks tähelepanu pöörama nii tootja antud helitugevuse tasemele detsibellides (dB) kui ka konstruktsioonilistele omadustele, mis aitavad vibratsiooni maandada. Väiksem müra ja vibratsioon aitavad luua tervislikumat ja meeldivamat töökeskkonda.

Hooldus ja garantii

Kompressori pikaealisuse ja optimaalse töökindluse tagamiseks on hädavajalik korrapärane hooldus ning kindlustunde pakkumiseks on tähtis toodetega kaasnev garantii. Hooldusvajadused varieeruvad sõltuvalt seadme tüübist ning professionaalne kasutus määratleb garantiitingimused.

Õliga ja õlivabad hooldusvajadused

Kompressorid jagunevad peamiselt õliga ja õlivabadeks seadmeteks. Õliga kompressorid vajavad regulaarset õlivahetust, mis tagab sujuva töö ja vähendab kulumist. Õlivabad kompressorid vähendavad hooldusvajadust tänu nende disainile, kus õli pole tööprotsessis vajalik. Siiski peab neid regulaarselt kontrollima, et tagada tihendite ja ventiilide korrasolek.

Professionaalne kasutus ja garantii

Professionaalsete kompressorite puhul on garantiitingimused eriti olulised. Standardse kasutuse korral kehtib tavaliselt garantiiaeg 12 kuni 60 kuud, sõltuvalt tootjast ja mudelist. On oluline valida kompressor, mille garantii vastab kasutusintensiivsusele ja -keskkonnale, mis omakorda kindlustab usaldusväärsuse ja tootlikkuse nõudlikes tingimustes.

Kompaktne disain ja transportimine

Kompaktsete kompressorite arendamisel on tootjad keskendunud peamiselt kahele aspektile: kompaktsele disainile ja hõlpsale transportimisele. Mobiilsus ja väiksemad mõõtmed on olulised nii hobikasutajatele kui ka professionaalidele.

Kompaktsete kompressorite eelised

  • Mobiilsus: Kompaktne kompressor on tavaliselt kergem ja väiksem, mis teeb sellest ideaalse valiku kasutajatele, kes peavad oma seadmeid sageli teisaldama.
  • 5L mahutavus: Väiksemad kompressorid, näiteks 5-liitrise töömahu ja integreeritud käepidemega mudelid, pakuvad suurepärast tasakaalu mahutavuse ja liikuvuse vahel.

Masina transportimise lihtsusele aitavad kaasa tugevast plastist rattad ja väljatõmmatav käepide, mis võimaldab kasutajatel kompressorit mugavalt liigutada ja tõsta, isegi kui töökoht vahetub tihti.